Cariere

Hyundai Auto Focsani angajeaza:

Economist / Contabil

Cerinte minime:

Studii de specialitate – contabilitate
Experienta in operarea documentelor primare in soft ERP
Persoana dinamica,stabila, autodidacta, ordonata.
Abilitati de comunicare si interactionare la locul de munca

Beneficii:

Pachet salarial motivant, precum si bonusuri în functie de performanta;
Asigurare privata de sanantate;
Alte beneficii adaugate;

Trimiteti CV-ul pe adresa:

office@hyundai-focsani.ro
sau la
Showroom-ul Hyundai Focsani , Calea Moldovei nr.31

sau mesaj pe whatsapp la numarul

Tel: 0744.642.211

Consilier service auto

Studii de specialitate auto
Permis cat B obligatoriu
Cunostinte de operare PC
Abilitati de comunicare si relationare
Persoana foarte organizata si responsabila
Experienta intr-un post similar constituie avantaj

Responsabilitati principale:

Informarea clientilor în legatura cu serviciile prestate de societate .
Programarea si primirea clientilor.
Întocmirea devizelor estimative si transmiterea ofertelor de manopera si piese de schimb clientilor .
Intocmirea si deschiderea fisei de lucru si a contractului de service pentru orice autoturism aflat în service .
Coordoneaza dpdv tehnic activitatea mecanicilor, stabilirea necesarului de piese de schimb si materiale necesare pentru buna desfasurare a activitatilor de mecanica auto.
Efectuarea receptiei fizice a autoturismului si predarea acestuia la finalul lucrarilor.

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariu de baza motivant (salariu fix + bonuri de masa), precum si bonusuri în functie de performanta;
Cursuri de perfectionare si dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru dinamic, alaturi de o echipa tânara, în dezvoltare.

sau la

Tel: 0740.150.275

Mecanic auto, Electrician auto, Tinichigiu, Vopsitor auto.

Experienta minim 2 ani intr-o functie similara
Permis auto cat. B

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu de baza motivant
Bonusuri
Masa de pranz
Cursuri de formare profesionala

sau la

Tel: 0744.642.220