Cariere

Hyundai Auto Focsani angajeaza:

Asistent Manager

Candidatul ideal:

Studii: medii/ superioare;
Experienta in domeniu – constituie avantaj;
Abilitati: lucru in echipa, abilitati de comunicare si management, spirit organizatoric;
Permis auto cat B;
Cunostinte PC – pachetul MS Office.
Descriere: Postul vizeaza atributiuni de logistica a departamentului de vanzari auto.

Responsabilitati principale:

Efectuarea formalitatilor si operatiunilor de intrare, mentenanta si pregatire de livrare a autovehiculelor oferite spre vanzare;
Efectuarea formalitatilor si operatiunilor cu privire la autovehiculelor proprii companiei de la intrarea pana iesirea din stoc;
Deruleaza procedurile de vanzare, transport, vama, inmatriculare;
Mentine relatia directa cu departamentul logistic al importatorului pentru brandurile comercializate;
Gestioneza, coordoneaza stocul auto (intrari si iesiri);
Organizeaza transportul extern si intern;
Solicita facturile si proformele si le distribuie catre societatile de leasing, respectiv terti.

Trimiteti CV-ul pe adresa:

office@hyundai-focsani.ro
sau la
Showroom-ul Hyundai Focsani , Calea Moldovei nr.31

Tel: 0744.642.211